Foshan Shunde Shianco Composite Materials Co., Ltd.
Please Choose Your Language
Prodhuesi i stolisjeve wpc me rezistencë ndaj UV
Material unik
Dru + PP (Polipropileni) Kompozit me Tolerancë më të Lartë të Temperaturës (-40℃ ~ 75℃) Anti-UV, Rezistent ndaj ujit/Korrozionit (USA ASTM) Jo toksik (European REACH (SVHC) dhe rezistent ndaj zjarrit (European EN 13501)
Lexo më shumë
panel muri i papërshkueshëm nga uji wpc
15
Inxhinierët në departamentin e teknologjisë (nga Tajvani, Kina / Singarpori) kanë mbi 15 vjet përvojë në prodhimin dhe R&D të materialeve WPC duke kombinuar teknologjinë WPC nga Japonia dhe Gjermania.
Përvojë vitesh
Lexo më shumë
Prodhuesi jo toksik i pp wpc
Materiali PP WPC
Mund të bëhet në stolisje / dërrasë mur anësor / panel muri / panel gardh / parmak, pavijone, belveder, kabina, shtëpi për kafshë shtëpiake, tavolina dhe karrige pushimi, kuti mbjellëse, kosha plehrash, ose si materiale dekorimi ndërtimi për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Lexo më shumë

Materialet e Përbëra PP-WPC  Produktet e fundit

agiowood - Decking / Siding / Gardh / Pergola / Kabina

Shianco Composite Materials' ndodhet në (Foshan City, Provinca Guangdong, Kinë), është një nga filialet tërësisht në pronësi të Xishan Furniture Group, e cila u themelua në vitin 1998. Ne kemi një punishte prej 7,000 m2 dhe 18 linja nxjerrjeje, të cilat janë gati për prodhim masiv të ndryshme Kuvertimi ose profilet WPC.Inxhinierët në departamentin e teknologjisë kanë mbi 15 vjet përvojë në prodhimin dhe R&D të materialeve WPC.

Produktet kryesore: (Dru + PP Kompozit) Material PP-WPC, i cili mund të bëhet në dërrasë stolisje / dërrasë muresh / veshje / gardh / parmakë, pavijone, belveder, tavolina dhe karrige në natyrë, mbjellës / kuti lulesh, kosha plehrash, ose si materialet e dekorimit të ndërtimit.
 
0 +
Metra katrorë
0 +
Linjat e nxjerrjes automatike
0 +
Kallëpe me profil të ndryshëm
0 +
Granulatorë të brendshëm

WPC Decking / Galeria e Projekteve Siding

Si të personalizoni produktet PP WPC

Ju mund të ekzekutoni projekte me siguri

Materiali

Plastika e drurit PP, aktualisht, i vetmi prodhim masiv i qëndrueshëm në Kinë, pjesa tjetër e tregut janë plastika e drurit PE / plastika prej druri PVC.Plastika jonë e drurit PP i reziston temperaturave më të larta (plastika e drurit PP 75 gradë , plastika druri PE 60 gradë , plastika prej druri PVC 40 gradë ), jetëgjatësia më e gjatë (projekti i matur të paktën 10 vjet )...

Pika e nevojshme e shitjes

 Jashtë pa deformime
 Pa zbehje
 E qëndrueshme

Diferencimi i pikave të shitjes

Më rezistent ndaj temperaturave të larta ( 75 gradë , përshtatet me Azinë Juglindore, klimën e Lindjes së Mesme), më e qëndrueshme (të paktën 10 vjet + ), më shumë si druri (dukje druri, ndjesi druri, ndjesi jo plastike)
Merrni më shumë PP-WPC njohuri për materialet
  • Foshan Shunde Shianco Composite Materials Co., Ltd.
    Shianco Composite Materials' ndodhet në (Foshan City, Provinca Guangdong, Kinë), është një nga filialet tërësisht në pronësi të Xishan Furniture Group, e cila u themelua në vitin 1998. Ne kemi një punishte prej 7,000 m2 dhe 18 linja nxjerrjeje, të cilat janë gati për prodhimi masiv i stolisjeve të ndryshme WPC ose prof Lexo më shumë
  • Foshan Shunde Shianco Composite Materials Co., Ltd.
    Shianco Composite Materials' ndodhet në (Foshan City, Provinca Guangdong, Kinë), është një nga filialet tërësisht në pronësi të Xishan Furniture Group, e cila u themelua në vitin 1998. Ne kemi një punishte prej 7,000 m2 dhe 18 linja nxjerrjeje, të cilat janë gati për prodhimi masiv i stolisjeve të ndryshme WPC ose prof Lexo më shumë

Merrni një ofertë ose mund të na dërgoni me email në shërbimet tona

Foshan Shunde Shianco Composite Materials Co., Ltd.
 
   Nr.15, Rruga Xingye, Qyteti Beijiao, Distrikti Shunde, Qyteti Foshan, Provinca Guangdong, PRKinë
 

Na ndiqni tani

Një nga filialet tërësisht në pronësi të Xishan Furniture Group i cili u themelua në 1998.
Njoftim për të drejtën e autorit
E drejta e autorit ©️ 2024 Foshan Shunde Shianco Composite Materials Co., Ltd. Të gjitha të drejtat e rezervuara.